Poznaj, jedź, współpracuj

Koło Drogi to nie tylko blog i kanał na YouTube, to także nazwa mojej profesjonalnej działalności.


Jestem certyfikowanym pilotem wycieczek i chętnie podejmę współpracę w zakresie prowadzenia bądź współorganizacji wyjazdu, nie tylko z biurami podróży. 

Specjalizuję się w Ameryce Łacińskiej, gdzie mieszkałem przez rok i o której uczyłem się na UJ w Krakowie i PUC w Santiago de Chile. Znam hiszpański i podstawy portugalskiego, więc Brazylia także wchodzi w grę. Na wycieczce opowiem nie tylko o przebiegu trasy i oglądanym zabytku, ale także o szerszym kontekście, historii i kulturze odwiedzanego kraju. 
Kolejną moją moją specjalizacją są kraje Azji Południowo-Wschodniej (Tajlandia, Kambodża, Laos, Wietnam, Malezja, Singapur), gdzie bywam regularnie z grupami bądź prywatnie.

Inna moją specjalizacją są kraje anglojęzyczne, gdyż częściowo studiowałem i mieszkałem w Australii, Irlandii i Anglii. Dobrze znam też Nową Zelandię. Zwiedziłem także prawie całą Europę, Azję Południowo - Wschodnią, część Afryki, Turcję i Izrael. Oczywiście bardzo dobrze znam również Polskę, zwłaszcza jej południową i wschodnią część. Dzięki ukończonemu kulturoznawstwu międzynarodowemu i zainteresowaniom antropologicznym lepiej wprowadzę Cię w atmosferę poznawanego miejsca. Dodatkowo mogę przygotować relację fotograficzną i/lub filmową z wyprawy.

Więcej o mnie:

https://about.me/matiusz
http://www.baza-przewodnikow.pl/component/guide/?view=person&id=1291

Pisywałem też do kilku czasopism i chętnie stworzę nietuzinkowy artykuł o jakiejś destynacji lub w ogólnie pojętych tematach podróżniczych.
Jeśli zainteresowała Cię współpraca w którejś z powyższych dziedzin albo masz własną propozycję, napisz: matiuszu@gmail.com

Więcej szczegółów nt. mojego zawodowego życiorysu znajdziesz pod adresem: https://pl.linkedin.com/in/mateusz-kołakowski-21452766
Zapraszam do współpracy!
Mateusz Kołakowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Matiusza jazdy w różne strony -> http://www.kolodrogi.blogspot.com